Szkolny Bal karnawałowy 2013

Dnia 8 lutego 2013 r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla wszystkich uczniów. Impreza zorganizowana została przez Radę Rodziców, Dyrektora i Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest pani Danuta Topolińska. Uczniowie byli wspaniale poprzebierani: mieliśmy zwierzątka, batmanów, wampiry, księżniczki, itp. Za pomysłowe i barwne przebrania dzieci, dziękujemy przede wszystkim rodzicom.

Bal odbył się w karnawałowo przystrojonej Sali koncertowej. Uczniowie bawili się od godz. 16.00 do 20.00 przy muzyce dyskotekowej, którą serwował szkolny DJ Janek Dorawa. Podczas balu zorganizowano wiele konkursów, min.: „król i królowa balu”, „najlepiej bawiący się uczniowie”, „taniec z balonem”, „sztafety”, „węże”,  i wiele innych. Przy tej okazji rozdano mnóstwo nagród. Fundatorem nagród i słodkiego poczęstunku  była Rada Rodziców, której wszyscy bardzo serdecznie dziękujemy.

Zabawa była super, uczniowie wspaniale się bawili. Już teraz zapraszamy wszystkich uczniów za rok, na następny bal karnawałowy. Naprawdę warto 🙂

Poniżej parę fotek z balu.