Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2016

Dzień Edukacji Narodowej rokrocznie czcimy koncertem. Podobnie jak w latach ubiegłych, w bieżącym roku szkolnym koncert zorganizowali i poprowadzili uczniowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Danuty Topolińskiej. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Za ten trud wręczyli własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami.

Koncert prowadzili oraz recytowali wiersze: Natalia Cherek, Weronika Sycz, Patrycja Brzozowska, Zofia Kopcińska i Hubert Zajst. Ponadto wystąpili uczniowie poszczególnych klas instrumentalnych: Natalia Malicz, Zdzisław Grabda (fortepian), Adam Borys (flet),  Hubert Zajst (gitara), Cyryl Drążkowski (trąbka), zespół smyczkowy i kwartet fletowy. Akompaniowała pani Iryna Rengach oraz pani Arianna Wojtan.

Podczas Akademii głos zabrał Dyrektor – pan Wiesław Orłowski, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękował i złożył życzenia również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Na zakończenie pan Dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły oraz przekazał akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pani Irynie Rengach.