Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

               Dnia 14 października 2015 r. w naszej szkole odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Koncert zorganizowali i poprowadzili uczniowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Danuty Topolińskiej. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Za ten trud wręczyli własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami.

Koncert prowadzili oraz recytowali wiersze: Natalia Cherek, Weronika Sycz, Patrycja Brzozowska, Zofia Kopcińska i Hubert Zajst. Ponadto wystąpili uczniowie poszczególnych klas instrumentalnych: Vanessa Agolli, Natalia Malicz, Zdzisław Grabda (fortepian), Magnus Poulsen (flet),  Hubert Zajst (gitara), Kacper Skowron (trąbka), zespół smyczkowy. Akompaniowała pani Irina Rengach oraz pan Robert Bracki.

Podczas Akademii głos zabrała zastępca Dyrektora pani Katarzyna Bąk, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękowała i złożyła życzenia również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Na zakończenie pani Katarzyna wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły.