Koncert Pedagogów i Orkiestry szkolnej

18 maja 2016 r. odbył się w naszej szkole już po raz kolejny, doroczny Koncert Pedagogów, tym razem połączony z występem orkiestry szkolnej, która chciała w ten sposób podziękować specjalnym gościom – sponsorom wyjazdu do Czech.

Dla nauczycieli była to okazja do zaprezentowania swoich instrumentalnych umiejętności, podczas gdy zwykle na scenie pokazują się uczniowie…orkiestra z kolei ponownie udowodniła swój wysoki poziom artystyczny.

Wśród nauczycieli w  repertuarze klasycznym i rozrywkowym zaprezentowali się: Iryna Rengach (fortepian), Justyna Uśpińska (flet), Olena Ostrolutska (fortepian), Robert Bracki (trąbka), Bartosz Sadok (saksofon), Judyta Sawicka (skrzypce), Michał Wiśniewski (akordeon), Wiesław Orłowski (saksofon), Andrzej Walczak (instrumenty klawiszowe), Łukasz Łapiński (perkusja). Ponadto do współpracy zaproszono Magdalenę Gajdzicę (flet), Miriam Kozak (skrzypce) oraz Tomasza Sadeckiego (gitara basowa).

Koncert spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem wśród licznie zgromadzonej publiczności Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, a fanów tego koncertu zapraszamy za rok.