Koncert kolęd w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Bobolicach

Dnia 22 grudnia 2017 r. nasi uczniowie wystąpili w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym (OREW) w Bobolicach (Tymoteusz Drozd, Szymon Dorawa, Bogdan Prychożdenko, Magdalena Rudnik, Jakub Kubiak, Natalia Borzyszkowska, Kornelia Gruba, Kacper Krauze, Agata Włodarska, Wiktoria Lewandowska, Patrycja Brzozowska i absolwentka – Amelia Demko).

Najpierw wychowankowie OREW-u wraz z opiekunami przedstawili Jasełka dla gości, a następnie nasi uczniowie wraz z nauczycielkami (Katarzyną Bąk i Justyną Uśpińską) zaprezentowali wokalnie lub instrumentalnie piękne polskie kolędy, zapraszając do wspólnego kolędowania. Koncert zakończył się gromkimi brawami i podziękowaniami ze strony wychowanków i pracowników Ośrodka. Dyrektor OREW-u  – Paweł Osowski ugościł nas obiadem wigilijnym oraz obdarował wykonawców koszem słodyczy w podziękowaniu za występ składając życzenia świąteczne i noworoczne.

Było to wyjątkowe i niezwykłe doświadczenie zarówno dla nas, jak i wychowanków OREW-u. Mogliśmy zobaczyć, ile trudu wkładają w przygotowanie i występ dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w różnych stopniach oraz ich nauczyciele i terapeuci. Natomiast nasz koncert dla dzieci z ośrodka był nie tylko spotkaniem z żywą muzyką, ale także formą terapii. Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż mogliśmy sprawić im radość wprowadzając kolędowo w atmosferę i nastrój świąteczny.

[Not a valid template]