Dzień Edukacji Narodowej 2020 r.

            Z  okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się koncert, który zorganizowany został przez uczennice Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Danuty Topolińskiej. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Koncert prowadziły: Aleksandra Balas, Maja Zajst, Pola Piórczyńska, Martyna Bartczak.  Ponadto wystąpili  uczniowie poszczególnych klas instrumentalnych: Mateusz Mieczkowski –  uczeń pana Wiktora Murawskiego (fortepian), Maja Zajst, – uczennica pani  p. Lidii Przyłęckiej (gitara),  Antoni Żuchliński –  uczeń pana Wiesława Orłowskiego (trąbka), Julia Uśpińska (flet)  z akompaniamentem pani Iryny Rengach, kwartet fletowy, w składzie: Agata Włodarska,  Maja Borzykowska, Sebastian Tandecki i nauczyciel pani Justyna Uśpińska, zespół perkusyjny: Dohn Hechanowa i Kuba Kiryłko na marimbie, z towarzyszeniem swojego nauczyciela pana Łukasza  Łapińskiego na zestawie perkusyjnym oraz Tymoteusz Drozd, pianista – uczeń pani Iryny Rengach.

Podczas Akademii głos zabrał pan Dyrektor Marcin Jaczewski, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękował i złożył życzenia również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Na zakończenie wyróżnieni nauczyciele i pracownicy  administracji i obsługi otrzymali Nagrody Dyrektora.