Relacja z Koncertu Pedagogów 2015

6 maja 2015 r. odbył się w naszej szkole już po raz kolejny, doroczny Koncert Pedagogów. Była to dla nauczycieli okazja do zaprezentowania swoich instrumentalnych umiejętności, podczas gdy zwykle na scenie pokazują się uczniowie…

W repertuarze klasycznym i rozrywkowym zaprezentowali się: Iryna Rengach (fortepian), Justyna Uśpińska (flet),  Arianna Wojtan (fortepian), Jolanta Libicka (altówka), Robert Bracki (trąbka), Wiesław Orłowski (saksofon), Andrzej Walczak (instrumenty klawiszowe) oraz Paweł Radecki (akordeon). Ponadto do współpracy zaproszono Magdalenę Gajdzicę (flet), Radosława Klajna (akordeon),  Emila Fatygę (akordeon), Piotra Gierszewskiego (gitara basowa) oraz Łukasza Łapińskiego (perkusja). Koncert poprowadziła Katarzyna Bąk (teoria, chór).

Koncert spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem wśród licznie zgromadzonej publiczności, a odbył się dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta, za które składamy gorące podziękowania. Nauczycielom gratulujemy, a fanów tego koncertu zapraszamy za rok.