Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2017

               Jak co roku, także i w 2017 obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się koncert, który zorganizowali i poprowadzili uczniowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Danuty Topolińskiej. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Koncert prowadzili oraz recytowali wiersze: Patrycja Brzozowska, Julia Kwaśniewska, Kornelia Gruba i Natalia Borzyszkowska. Ponadto wystąpili uczniowie poszczególnych klas instrumentalnych: Tymoteusz Drozd (fortepian), Tomasz Śniegulski (akordeon), Kacper Skowron, Cyryl Drążkowski (trąbka), zespół smyczkowy (Julia Jędryczka, Karolina Karasińska, Amelia Dudziak, Viktoria Szymanowska, Martyna Gawrońska, Hanna Kuras, Hanna Gajewska, Sofia Kierkosz, Maja Krzyszkowska), zespół kameralny (Patrycja Brzozowska, Wiktoria Lewandowska, Maja Olchowik – flet, Jakub Kubiak – saksofon). Akompaniowała pani Iryna Rengach.

Podczas Akademii głos zabrał pan dyrektor Wiesław Orłowski, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękował i złożył życzenia również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Na zakończenie wyróżnieni nauczyciele i pracownicy  administracji i obsługi otrzymali Nagrody Dyrektora.

[Not a valid template]