Koncert z okazji DEN

Jak co roku obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się koncert, który zorganizowany został przez przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Danuty Topolińskiej. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Ponadto wystąpili uczniowie poszczególnych klas instrumentalnych:  fortepianu, akordeonu, skrzypiec, zespół trąbkowy i zespół kameralny.

Podczas Akademii głos zabrał pan  dyrektor Wiesław Orłowski, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękował i złożył życzenia również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Na zakończenie wyróżnieni nauczyciele i pracownicy  administracji i obsługi otrzymali Nagrody Dyrektora.

[Not a valid template]