Absolwenci

ROK SZKOLNY 2019/2020

ROK SZKOLNY 2018/2019

  1. Biernacki Piotr – akordeon
  2. Borowska Zuzanna – gitara
  3. Borzyszkowska Natalia – skrzypce
  4. Dorawa Szymon – perkusja
  5. Drążkowski Cyryl – trąbka
  6. Gliszczyńska Aleksandra – gitara
  7. Gruba Kornelia – fortepian
  8. Krupka Weronika – skrzypce
  9. Kubiak Jakub – saksofon
  10. Kwaśniewska Julia – fortepian
  11. Kwiatkowska Wiktoria – gitara
  12. Lewandowska Wiktoria – flet
  13. Olkowska Wiktoria – fortepian
  14. Parzątka-Lipińska Kinga – fortepian
  15. Rudnik Magdalena – saksofon
  16. Sukiennik Piotr – gitara
  17. Szczepańska Elżbieta – sakshorn
  18. Śliwa Antonina – skrzypce
  19. Wiśniewski Nikodem – akordeon

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. Brzozowska Patrycja – flet
  2. Jędryczka Julia – skrzypce
  3. Karasińska Karolina – skrzypce
  4. Krauze Kacper – akordeon
  5. Łaszcz Kacper – akordeon
  6. Ławer Oksana – fortepian
  7. Rudnik Kornelia – fortepian
  8. Sahajdak Paulina – gitara
  9. Skowron Kacper – trąbka
  10. Szlendakowski Tomasz – akordeon

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1. Apanowicz Kornelia – flet,
  2. Borys Adam – flet,
  3. Cherek Natalia – saksofon,
  4. Demko Amelia – skrzypce,
  5. Domino Martyna – gitara,
  6. Ginter Ruta – fortepian
  7. Grabda Zdzisław – fortepian,
  8. Jóźwiak Adrian – perkusja,
  9. Kobiec  Zuzanna – skrzypce,
  10. Konwerska Iga – saksofon,
  11. Kopcińska Zofia – flet,
  12. Kubarska Julia – fortepian,
  13. Laska Natalia – gitara,
  14. Lewandowska Dagna – skrzypce,
  15. Liszczak Przemysław – akordeon,
  16. Malicz Natalia – fortepian,
  17. Petrończak Jan – trąbka,
  18. Płaczkowska Pola – fortepian,
  19. Rutecka Maja – skrzypce,
  20. Sycz Weronika – skrzypce,
  21. Szczepanek Wiktor – skrzypce,
  22. Szczepański Paweł – saksofon,
  23. Zajst Hubert – gitara.

ROK SZKOLNY 2015/2016

  1. Agolli Vanessa – fortepian
  2. Domino Mateusz – perkusja
  3. Głąbała Wiktoria – skrzypce
  4. Gruba Mateusz – perkusja
  5. Hop Anna – fortepian
  6. Humer Michał – trąbka
  7. Jędryczka Karolina – fortepian
  8. Krzemińska Maria – flet
  9. Libera Maciej – akordeon
  10. Łakocka Katarzyna – saksofon
  11. Łazuchiewicz Nikola – flet
  12. Parzątka-Lipińska Marta – trąbka
  13. Pelowska Anna – flet
  14. Poulsen Magnus – flet
  15. Sekrecki Piotr – flet
  16. Szczepańska Anna – flet
  17. Szlendakowski Jan – flet
  18. Sztobnicki Dawid – akordeon
  19. Śmietana Julita – fortepian
  20. Witka Zofia – fortepian
  21. Zielonka Igor – fortepian

ROK SZKOLNY 2014/2015

  1. Baziuk Martyna – fortepian
  2. Czapiewska Klaudia – skrzypce
  3. Dorawa Piotr – fortepian
  4. Duda Tomasz – fortepian
  5. Hebel Arleta – gitara
  6. Karasińska Alicja – fortepian
  7. Kobiec Maria – fortepian
  8. Krzemińska Natalia – saksofon
  9. Kuchta Hubert – fortepian
  10. Olkowska Wiktoria – skrzypce
  11. Olzacka Patrycja – skrzypce
  12. Peta Natalia – gitara
  13. Pruszak Michalina – fortepian
  14. Serement Katarzyna – gitara
  15. Stadnik Klaudia – fortepian
  16. Strzelczyk Ilona – fortepian
  17. Topolewski Mieszko – akordeon
  18. Wasylów Aleksandra – gitara
  19. Zabłocki Piotr – akordeon

ROK SZKOLNY 2013/2014

  1. Apanowicz Kinga – fortepian
  2. Baziuk Weronika – fortepian
  3. Cybulski Szymon – fortepian
  4. Dudziak Anna – skrzypce
  5. Ginter Ewa – fortepian
  6. Karkut Julia – gitara
  7. Kazimierczak Agata – fortepian
  8. Kazimierczak Jacek – perkusja
  9. Lemanczyk Eliasz – fortepian
  10. Maciukiewicz Izabela – fortepian
  11. Norek Kacper – skrzypce
  12. Płaczek Alicja – skrzypce
  13. Prychożdenko Paulina – skrzypce
  14. Stojanowski Hubert – gitara
  15. Zielański Kamil – akordeon

ROK SZKOLNY 2012/2013

  1. Bagińska Aleksandra – flet
  2. Baziuk Mateusz – gitara
  3. Kapiszka Michał – fortepian
  4. Łuczaj Aleksandra – gitara
  5. Wasiuta Klaudia – flet
  6. Wiktorczyk Bartosz – fortepian
  7. Dorawa Jan – saksofon
  8. Jankowicz Milena – flet
  9. Petrończak Filip – akordeon
  10. Rutka Marta – perkusja
  11. Schweda Igor – fortepian
  12. Warcholak Oksana – skrzypce

ROK SZKOLNY 2011/2012

  1. Lipkowska Natalia – fortepian
  2. Jażdżewska Martyna – flet
  3. Mazur Patrycja – skrzypce
  4. Szymanowski Konrad – fortepian
  5. Knut Ewelina – fortepian
  6. Syczewski Katarzyna – fortepian
  7. Jurczak Marta – fortepian
  8. Kasperczyk Daria – fortepian
  9. Frycz Sandra – gitara
  10. Olzacki Kamil – akordeon
  11. Sawosz Aleksander – saksofon
  12. Ginter Marta – fortepian
  13. Bronk Rafał – saksofon
  14. Balbina Marlena – skrzypce
  15. Reszka Małgorzata – skrzypce
  16. Fabiniak Przemysław – perkusja

ROK SZKOLNY 2010/2011

  1. Kapiszka Dagmara – fortepian
  2. Karasiński Łukasz – fortepian
  3. Wiśniewska Justyna – fortepian
  4. Kasperczyk Dawid – saksofon
  5. Wilkowska Aleksandra – saksofon
  6. Knut Sandra – gitara
  7. Kosmalska Dominika – gitara
  8. Płaczkowska Iga – gitara
  9. Gliszczyńska Roksana – gitara
  10. Bartkiewicz Małgorzata – akordeon
  11. Uran Grzegorz – akordeon
  12. Sznejkowska Patrycja – skrzypce
  13. Uran Zofia – skrzypce
  14. Jerzyk Marta – flet

ROK SZKOLNY 2009/2010

  1. Bury Weronika – fortepian
  2. Minciukowska Karolina – fortepian
  3. Szabla Anna – fortepian
  4. Drąszkowska Elżbieta – fortepian
  5. Kądziera Anna – fortepian
  6. Koźlik Weronika – fortepian
  7. Kuszlewicz Wioletta – flet
  8. Pakuła Nela – flet
  9. Anusik Dawid – saksofon
  10. Wolska Daria – saksofon
  11. Prochoń Sonia – saksofon
  12. Lewandowski Dominik – gitara
  13. Smolarek Michał – skrzypce
  14. Lesińska Dominka – skrzypce
  15. Fedyczkowska Alicja – skrzypce
  16. Mieczkowska Natasza – skrzypce
  17. Pawelec Mateusz – altówka
  18. Pytner Monika – akordeon
  19. Witrambowski Kajetan – perkusja

ROK SZKOLNY 2008/2009

  1. Jaworski Dawid – fortepian
  2. Szopa Aleksander – fortepian
  3. Wnuk-Lipińska Weronika – fortepian
  4. Witka-Jeżewska Żaneta – fortepian
  5. Kozłowska Oliwia – skrzypce
  6. Pocheć Kamil – akordeon
  7. Wiśniewski Michał – akordeon
  8. Ozymko Michał – gitara
  9. Smolarek Katarzyna – gitara
  10. Kuźniak Honorata – flet
  11. Młynarz Agata – saksofon

ROK SZKOLNY 2007/2008

  1. Orlikowska Katarzyna – skrzypce
  2. Kądziera Agata – skrzypce
  3. Nowak Michał – skrzypce
  4. Przyłęcka Ewa – fortepian
  5. Cheba Piotr – fortepian
  6. Szabłowska Kinga – fortepian
  7. Kosmalska Alicja – fortepian
  8. Wisłocka Monika – fortepian
  9. Orłowski Tomasz – trąbka
  10. Stanisławski Tomasz – gitara
  11. Duda Mateusz – gitara
  12. Wójtowicz Dominika – gitara

ROK SZKOLNY 2006/2007

  1. Michałek Andrzej – gitara
  2. Glok Mateusz – gitara
  3. Ozymko Zofia – gitara
  4. Szematowicz Paulina – gitara
  5. Molak Magdalena – skrzypce
  6. Pocheć Angelika – skrzypce
  7. Piątkowska Justyna – skrzypce
  8. Wiśniewska Marta – skrzypce
  9. Glok Patryk – fortepian
  10. Minciukowski Jakub – fortepian
  11. Surmacz Nina – fortepian
  12. Szopa Łukasz – fortepian
  13. Sekrecki Cyprian – fortepian
  14. Stanisz Daria – fortepian
  15. Rutecka Emilia – fortepian
  16. Zerner Julia – flet
  17. Witrambowski Aleksander – saksofon
  18. Wysocki Paweł – saksofon
  19. Wysocka Ewelina – akordeon
  20. Mirota Kinga – akordeon
  21. Tandecki Tadeusz – akordeon
  22. Zielińska Martyna – akordeon

ROK SZKOLNY 2005/2006

  1. Ambruszkiewicz Edyta – skrzypce
  2. Tkaczuk Natalia – skrzypce
  3. Olszak Dorota – skrzypce
  4. Młynarz Mateusz – trąbka
  5. Gaj Kinga – fortepian
  6. Jaworska Patrycja – fortepian
  7. Wołoszko Marta – fortepian
  8. Ziemba Natalia – fortepian
  9. Siarnecka Sandra fortepian
  10. Surmacz Paweł – fortepian
  11. Gasztych Michał – saksofon
  12. Paprocki Maciej – saksofon
  13. Pliskowski Dawid – saksofon
  14. Harat Paulina – gitara
  15. Starzyńska Ewelina – gitara
  16. Kruszczyński Tomasz – perkusja
  17. Mieńska Justyna – flet
  18. Opyt Jowita – flet
  19. Przyłęcka Agnieszka – flet

ROK SZKOLNY 2004/2005

  1. Abram Ewa – fortepian
  2. Nowak Piotr – fortepian
  3. Gajlewicz Anna – fortepian
  4. Orłowska Dominika – fortepian
  5. Piątkowski Emil – saksofon
  6. Kowalewski Wojciech – saksofon
  7. Potępa Damian – saksofon
  8. Siarnecki Krzysztof – gitara
  9. Ostaszewska Katarzyna – flet

ROK SZKOLNY 2003/2004

  1. Gasztych Piotr – akordeon
  2. Gąsecki Tomasz – akordeon
  3. Malinowski Łukasz – perkusja
  4. Warda Jakub – perkusja
  5. Borowska Olga – gitara
  6. Szkilnyk Katarzyna – gitara
  7. Kłos Agata – gitara
  8. Strzelecki Paweł – fortepian
  9. Grzeszczyk Anna – fortepian
  10. Warda Karolina – fortepian
  11. Szkilnyk Małgorzata – fortepian
  12. Mynio Michał – fortepian
  13. Musiał Jan – fortepian
  14. Łapiński Łukasz – fortepian
  15. Czyczyn-Egird Milena – skrzypce
  16. Hodowaniec Anna – skrzypce
  17. Jamniak Bartosz – saksofon
  18. Janczak Anna – flet
  19. Urbaniak Anna – flet
  20. Udycz Małgorzata – flet
  21. Antypiuk Monika – flet

ROK SZKOLNY 2002/2003

  1. Depka-Prądzyńska Justyna – skrzypce
  2. Jacewicz Piotr – akordeon
  3. Jarzembowski Marcin – gitara
  4. Kolinko Mariusz – saksofon
  5. Janta-Lipińska Agata – fortepian
  6. Kostyk Alicja – fortepian
  7. Mazurek Roman – fortepian
  8. Krośnicka Marta – fortepian
  9. Schweda Marcelina – fortepian
  10. Zielonka Anna – fortepian
  11. Szopa Mateusz – fortepian
  12. Pałczyńska Paulina – fortepian
  13. Bielańska Marta – fortepian
  14. Michałek Danuta – flet
  15. Starzyńska Agnieszka – flet

ROK SZKOLNY 2001/2002

  1. Łuczyk Paulina – fortepian
  2. Kujawa Marta – fortepian
  3. Śmieszko Iwona – fortepian
  4. Bronk Barbara – fortepian
  5. Szałwiński Michał – fortepian
  6. Mynio Michał – fortepian
  7. Kłos Paulina – fortepian
  8. Nowak Joanna – fortepian
  9. Brzezicka Joanna – fortepian
  10. Janta-Lipińska Ilona – fortepian
  11. Wanke Mateusz – skrzypce
  12. Bujwid Aleksander – skrzypce
  13. Kozicka Justyna – akordeon
  14. Skibiński Mateusz – saksofon
  15. Kukieła Michał – saksofon
  16. Siarnecki Sylwester – saksofon
  17. Szkilnyk Justyna – gitara
  18. Drozd Anna – gitara
  19. Dorawa Krzysztof – perkusja
  20. Zychowicz Jagoda – flet

ROK SZKOLNY 2000/2001

  1. Andrusieczko Robert – fortepian
  2. Bdzikot Kamil – fortepian
  3. Borchard Monika – fortepian
  4. Gbur Małgorzata – fortepian
  5. Orłowska Alicja – fortepian
  6. Potępa Damian – fortepian
  7. Prochoń Paula – fortepian
  8. Bilińska Kamila – skrzypce
  9. Grzybek Robert – perkusja
  10. Liszewska Anna – flet
  11. Zdrojewski Radosław – akordeon

ROK SZKOLNY 1999/2000

  1. Borowska Olga – fortepian
  2. Warda Kacper – fortepian
  3. Dolata Andżelika – fortepian
  4. Szkilnyk Katarzyna – fortepian
  5. Niedźwiedzka Marta – fortepian
  6. Hendel Ewa – skrzypce
  7. Sobczak Patrycja – skrzypce
  8. Harat Marta – flet
  9. Szopa Weronika – flet
  10. Petryk Karolina – gitara
  11. Sobczak Piotr – perkusja
  12. Siarnecki Sławomir – perkusja
  13. Chamier-Gliszczyński Artur – perkusja
  14. Janta-Lipiński Kamil – saksofon
  15. Bogacz Rafał – saksofon
  16. Konieczna Kornelia – flet
  17. Konieczny Tomasz – akordeon

ROK SZKOLNY 1998/1999

  1. Biliński Rafał – fortepian
  2. Gbur Joanna – fortepian
  3. Kapłan Anna – fortepian
  4. Kowalska Bernadeta – fortepian
  5. Mazurek Grzegorz – fortepian
  6. Kulczyk Agata – fortepian
  7. Kułaga Agnieszka – fortepian
  8. Kolinko Mariusz – fortepian
  9. Walczyńska Małgorzata – fortepian
  10. Mayer Artur – akordeon
  11. Kłos Ilona – perkusja
  12. Sierżański Jarosław – perkusja
  13. Kulczyk Mateusz – trąbka
  14. Ebertowski Daniel – saksofon
  15. Rola Łukasz – saksofon
  16. Stojanowska Katarzyna – saksofon
  17. Mazurek Wojciech – saksofon
  18. Szmigiel Magdalena – gitara
  19. Nielipiuk Agnieszka – gitara
  20. Bdzikot Anna – gitara
  21. Drozd Natalia – flet

ROK SZKOLNY 1997/1998

  1. Żyłka Paulina – akordeon
  2. Bogdan Maciej – akorden
  3. Chałupka Anna – fortepian
  4. Chruślak Katarzyna – fortepian
  5. Musiał Maciej – skrzypce
  6. Serement Magdalena – gitara
  7. Mizancew Joanna – gitara
  8. Tupikowska Adrianna – gitara
  9. Narloch Agnieszka – flet
  10. Stańczyk Karina – saksofon
  11. Sobolewski Szymon – saksofon
  12. Wiśniewski Jerzy – perkusja
  13. Bukowski Piotr – perkusja

ROK SZKOLNY 1996/1997

  1. Andrusieczko Aneta – fortepian
  2. Pawlukiewicz Anna – fortepian
  3. Dróżdż Mateusz – akordeon
  4. Zajst Michał – akordeon
  5. Siebielec Ireneusz – skrzypce
  6. Surmacz Barbara – skrzypce
  7. Skuza Agnieszka – flet
  8. Bukowski Grzegorz – gitara

ROK SZKOLNY 1995/1996

  1. Czapiewska Dagmara – gitara
  2. Prondzińska Agnieszka – gitara
  3. Musiał Agnieszka – gitara
  4. Andrasz Justyna – gitara
  5. Stańczyk Karina – skrzypce
  6. Andrasz Jarosław – perkusja
  7. Orlik Joanna – flet
  8. Przygocka Magdalena – fortepian
  9. Kułaga Marzena – fortepian
  10. Barbarewicz Joanna – fortepian
  11. Stanasiuk Przemysław – fortepian
  12. Radziszewska Katarzyna – fortepian
  13. Kowalska Emilia – fortepian
  14. Kowalska Ewelina – fortepian
  15. Woltersdorf Karolina – fortepian
  16. Muchowska Ewa – fortepian
  17. Wiśniewska Anna – fortepian

ROK SZKOLNY 1994/1995

  1. Przygocka Edyta – gitara
  2. Basińska Anna – fortepian
  3. Kopeć Tomasz – fortepian
  4. Wirkus Hubert – fortepian
  5. Mazurek Wojciech – fortepian
  6. Hury Irena – fortepian
  7. Celip Honorata – fortepian
  8. Ponulak Paulina – fortepian
  9. Małkiewicz Marcin – trąbka
  10. Małkiewicz Krzysztof – trąbka
  11. Kluk Karol – trąbka

ROK SZKOLNY 1993/1994

  1. Derwisz Gabriela – fortepian
  2. Nicia Sylwia – fortepian
  3. Byra Aleksandra – fortepian
  4. Jelonek Magdalena – fortepian
  5. Dunda Dawid – perkusja
  6. Kwiatkowski Robert – perkusja

ROK SZKOLNY 1992/1993

  1. Kacperska Magdalena – fortepian
  2. Maksym Angelika – fortepian
  3. Pamuła Natalia – fortepian
  4. Chruślak Krystian – fortepian
  5. Gaal Syxtus – fortepian
  6. Kądziela Sylwia – fortepian
  7. Tecław Magdalena – fortepian
  8. Jodziewicz Joanna – gitara
  9. Kotecki Piotr – gitara
  10. Perechuda Ewa – gitara

ROK SZKOLNY 1991/1992

  1. Tyl Magdalena – fortepian
  2. Urbaniak Dorota – fortepian
  3. Urbaniak Kamilla – fortepian
  4. Kowalewska Alicja – fortepian
  5. Radecka Aleksandra – fortepian
  6. Gliwa Paweł – fortepian

ROK SZKOLNY 1990/1991

  1. Juszczak Dariusz – akordeon
  2. Charkiel Dariusz – akordeon
  3. Witek Daniel – akordeon
  4. Fedoruk Magdalena – skrzypce
  5. Jabłońska Sylwia – fortepian
  6. Jaśniewicz Joanna – fortepian
  7. Kubisiak Emilia – fortepian
  8. Wolski Sławomir – fortepian
  9. Wierzchucka Emilia – fortepian
  10. Roziewicz Joanna – fortepian
  11. Taluniewicz Izabela – fortepian
  12. Ponulak Filip – fortepian
  13. Lisiecki Daniel – gitara

ROK SZKOLNY 1989/1990

  1. Kursicka Anna – skrzypce
  2. Wegner Bogna – fortepian
  3. Kłujszo Agnieszka – fortepian
  4. Kuroś Krystyna – fortepian
  5. Krajewski Przemysław – fortepian
  6. Barbarewicz Bernard – klarnet
  7. Bohdan Henryk – klarnet
  8. Bohdan Edward – saksofon
  9. Mazur Lesław – saksofon
  10. Cios Adam – saksofon
  11. Juszczak Tomasz – trąbka
  12. Zakrzewski Henryk – trąbka

ROK SZKOLNY 1988/1989

  1. Surma Ewa – gitara
  2. Cios Izabela – fortepian
  3. Chmielewska Anna – fortepian
  4. Jaszul Magdalena – fortepian
  5. Tecław Przemysław – fortepian
  6. Tracz Mirosława – fortepian
  7. Woźniak Zdzisława – fortepian
  8. Charkiel Dariusz – akordeon
  9. Dunda Daniel – akordeon
  10. Nowosad Jacek – trąbka
  11. Nowosad Marzena – skrzypce

Rok szkolny 1987/1988

  1. Kubiak Tomasz – saksofon
  2. Norek Daniel – fortepian
  3. Radziszewski Daniel – fortepian
  4. Pękala Małgorzata – fortepian

ROK SZKOLNY 1986/1987

  1. Sawicka Helena – fortepian
  2. Muła Iwona – fortepian
  3. Solińska Agnieszka – fortepian
  4. Łazuchiewicz Katarzyna – akordeon
  5. Juszczak Tomasz – akordeon

ROK SZKOLNY 1985/1986

  1. Dorawa Lucyna – fortepian
  2. Stromska Joanna – fortepian
  3. Dorawa Lucyna – fortepian
  4. Muła Adrian – fortepian
  5. Kwiecińska Małgorzata – fortepian
  6. Cios Adam – fortepian
  7. Wilusz Angelika – fortepian
  8. Rudnicka Ewa – fortepian
  9. Cheba Beata – fortepian
  10. Gołuńska Krystyna – akordeon
  11. Wiercińska Danuta – akordeon
  12. Hliwa Wioletta – gitara
  13. Wegner Bogna – gitara
  14. Surma Ewa – skrzypce

ROK SZKOLNY 1984/1985

  1. Jaszul Arkadiusz – fortepian
  2. Wojciechowski Przemysław – fortepian
  3. Kapiszka Barbara – fortepian
  4. Wardak Joanna – fortepian
  5. Wenta Jolanta – fortepian
  6. Cheba Anna – fortepian
  7. Wasiuta Bożena – akordeon
  8. Talunkiewicz Beata – akordeon
  9. Stępniewski Adam – gitara
  10. Staszkiewicz Beata – skrzypce

ROK SZKOLNY 1983/1984

  1. Magdziak Katarzyna – gitara
  2. Kubiak Tomasz – akordeon
  3. Krupa Anna – fortepian
  4. Maliszewska Małgorzata – fortepian
  5. Adamiec Barbara – fortepian
  6. Miszewska Ewa – fortepian
  7. Golis Wioletta – fortepian
  8. Skrabalak Iwona – fortepian

ROK SZKOLNY 1982/1983

  1. Diak Małgorzata – akordeon
  2. Olszewska Małgorzata – akordeon
  3. Sałapała Stanisław – akordeon
  4. Stępniewska Ewa – akordeon
  5. Drewko Halina – akordeon
  6. Juszczak Małgorzata – gitara
  7. Lisiecki Kazimierz – gitara
  8. Ćwirko Julita – fortepian
  9. Andrzejewska Ewa – fortepian
  10. Fiszer Arkadiusz – fortepian
  11. Wojciechowska Brygida – fortepian
  12. Szłod Jolanta – fortepian
  13. Mrozik Elżbieta – fortepian
  14. Drewko Donata – fortepian
  15. Wardak Małgorzata – fortepian
  16. Lange Piotr – fortepian
  17. Skowron Alina – fortepian
  18. Markiewicz Joanna – fortepian
  19. Ostapowicz Barbara – fortepian
  20. Sawicka Helena – fortepian

ROK SZKOLNY 1981/1982

  1. Mostowska Anna – fortepian
  2. Franczak Tomasz – skrzypce
  3. Borowska Teresa – akordeon

ROK SZKOLNY 1980/1981

  1. Taluniewicz Beata – fortepian
  2. Stępniewska Małgorzata – fortepian
  3. Warda Dariusz – fortepian
  4. Kruszewska Małgorzata – fortepian
  5. Gąsecki Marek – fortepian
  6. Rytlicka Agnieszka – fortepian

ROK SZKOLNY 1979/1980

  1. Malarski Mariusz – gitara
  2. Pliskowska Dorota – fortepian
  3. Gocoł Agata – fortepian
  4. Pyć Wioletta – fortepian
  5. Stępniewska Maria – fortepian
  6. Wojciechowska Małgorzata – fortepian
  7. Jankowska Małgorzata – fortepian
  8. Głowacka Mariola – fortepian
  9. Stromska Lucyna – fortepian
  10. Myszka Irena – fortepian

ROK SZKOLNY 1978/1979

  1. Cebula Ewa – fortepian
  2. Łuczka Danuta – akordeon
  3. Matusiak Dorota – akordeon
  4. Pękala Jarosław – akordeon
  5. Włodarska Elżbieta – skrzypce
  6. Zięba Teresa – gitara

ROK SZKOLNY 1977/1978

  1. Gileta Maria – fortepian
  2. Pliskowska Elżbieta – fortepian
  3. Warda Dorota – fortepian
  4. Rekowska Jolanta – fortepian
  5. Szulist Mirosław – flet
  6. Rutecka Renata – skrzypce

ROK SZKOLNY 1976/1977

  1. Jaremko Cezary – fortepian
  2. Rekowska Danuta – skrzypce
  3. Zwirdowski Marek – trąbka

ROK SZKOLNY 1975/1976

  1. Kajda Zenobiusz – fortepian
  2. Krasicki Marek – akordeon
  3. Skiba Krystyna – skrzypce

ROK SZKOLNY 1974/1975

  1. Woźniak Lidia – skrzypce
  2. Lewisiuk Olga – fortepian
  3. Tyl Mariola – fortepian
  4. Gileta Zenon – fortepian
  5. Przygocka Ewa – akordeon
  6. Pląska Tomasz – akordeon
  7. Nawrocki Stefan – akordeon
  8. Kowalska Aleksandra – akordeon
  9. Sobolewski Roman – akordeon
  10. Jurewicz Anna – akordeon
  11. Petrycka Anna – gitara

ROK SZKOLNY 1973/1974

  1. Data Marian – akordeon
  2. Dwulit Andrzej – akordeon

ROK SZKOLNY 1972/1973

  1. Bełc Ewa – skrzypce
  2. Wieczyński Henryk – fortepian
  3. Śliwa Maria – akordeon
  4. Kułaga Waldemar – akordeon

ROK SZKOLNY 1971/1972

  1. Woźniak Genowefa – skrzypce
  2. Pląska Krystyna – skrzypce
  3. Bogdanowicz Urszula – skrzypce
  4. Sadowski Leszek – skrzypce
  5. Tyl Andrzej – fortepian
  6. Kisiel Jolanta – fortepian
  7. Nowak Janina – akordeon